ייעוץ ארגוני והדרכה

פיתוח ארגוני, הובלה, הדרכה וניהול של תהליכי שינוי בארגון

בניהולה של יעל סלם אופז

יעל בעלת BA בחינוך וסוציולוגיה ו-MA בסוציולוגיה ארגונית, שניהם מהאוניברסיטה העברית. בוגרת לימודי הנחיית קבוצות מהמכון להכשרת מנחי קבוצות (ציפורי). בעלת ניסיון של מעל 12 שנה בייעוץ לתהליכי שינוי ותהליכים אסטרטגיים, מומחית לפיתוח תכניות הדרכה חדשניות בתחום המנהיגות. בעלת ניסיון רב בהנחיית קבוצות ובייעוץ לתהליכי פיתוח בארגונים שונים. יעל שימשה במשך שנים כיועצת בבית הספר למנהיגות בצה"ל, לאחר מכן פיתחה והנחתה תכניות במכון למנהיגות וממשל וכיום מנהלת מחלקת יעוץ ארגוני והדרכה בחברת דיאלוג.

השירותים שלנו

ייעוץ לתהליכי שינוי

שינוי מהווה סכנה והזדמנות בו זמנית. רוב העובדים ובני האדם ככלל מתקשים לבצע שינויים מהותיים…

נשמע לי מעניין

ייעוץ לתהליכי שינוי

שינוי מהווה סכנה והזדמנות בו זמנית. רוב העובדים ובני האדם ככלל מתקשים לבצע שינויים מהותיים. בעידן בו קצב ההתפתחות הטכנולוגית והאנושית עולה על כל דמיון. נדרשים ארגונים לחשוב כל הזמן על הדבר הבא ולבצע שינויים ממעלה ראשונה וממעלה שנייה (שינויי בהנחות היסוד של הארגון והזהות של הארגון). הניסיון שרכשנו לאורך השנים והלמידה המתמדת אודות תהליכי שינוי מאפשרים לנו ללוות אתכם המנהלים והארגון בכל שלב בתהליך: מיצירת תחושת הדחיפות, ייעוץ להתמודדות עם אתגרי השינוי ועד לשלב ההטמעה שלא פעם נבלם ע”י ההרגלים הישנים.

פיתוח ארגוני

כל ארגון שואף להשיג את מטרותיו. מטרתו של תהליך הפיתוח הארגוני הוא לסייע לארגונים…

נשמע לי מעניין

פיתוח ארגוני

כל ארגון שואף להשיג את מטרותיו. מטרתו של תהליך הפיתוח הארגוני הוא לסייע לארגונים להיות אפקטיביים בכל אספקט ארגוני: החל מהגדרת חזון והצבת מטרות וכלה בפיתוח אנשי הארגון. חיי הארגון תלויים רבות ברלוונטיות שלו. דיאלוג מומחית בזיהוי פערים ארגוניים, בבניית מערכות ארגוניות אפקטיביות, בהטמעת תרבות ארגונית תומכת, ביצירת תהליכים המעודדים שיפור ובתהליכי פתרון בעיות.

פיתוח למידה בארגונים

ארגונים מצליחים הם ארגונים אשר מתאימים את עצמם למציאות משתנה, נאבקים בסטגנציה, שואפים להוביל קדימה…

נשמע לי מעניין

פיתוח למידה בארגונים

ארגונים מצליחים הם ארגונים אשר מתאימים את עצמם למציאות משתנה, נאבקים בסטגנציה, שואפים להוביל קדימה ולעצב את עתידם, להשתפר ולהתייעל כל העת. היכולת להתפתח וללמוד טמונה בדפוסי חשיבה ושפה ארגונית אשר מרחיבים את דעתם ומחויבותם של האנשים בארגון. ‘ארגון לומד’ הוא ארגון אשר מעודד את אנשיו לחדש, ליצור, ליזום. יועצי דיאלוג מומחים בפיתוח מערכות הדרכה והטמעה, החל משלב הפיצוח והפיתוח ההדרכתי ועד הקניית מיומנויות בפועל. מערכות הדרכה אלו מסייעות לארגון להסתכל קדימה, לצבור ידע, לנהל אותו ולהעביר אותו הלאה באמצעות ניהול ממשקי עבודה ותהליכים אפקטיביים. המהפכה הטכנולוגית בעולמנו ובכלל זה בתחום הידע, הגדילה בין היתר באופן משמעותי את החשיבות למידע ולזמן, אנו מוצפים במידע והזמן שלנו יקר מתמיד. פיתוח תוצרי למידה טכנולוגים המותאמים לצרכי הלקוח, מייעלת את תהליכי ההדרכה המסורתיים, מאפשרים לארגון להתפתח באופן עצמאי ללא תלות ולשמירה על אחידות העברת המידע לכלל הארגון.

פיתוח מנהיגות וניהול

מנהיגות היא אחת התופעות הנחקרות בהיסטוריה. ההתפתחות בחקר המנהיגות מצביע על מעבר מפיתוח המנהיג הבודד לפיתוח…

נשמע לי מעניין

פיתוח מנהיגות וניהול

מנהיגות היא אחת התופעות הנחקרות בהיסטוריה. ההתפתחות בחקר המנהיגות מצביע על מעבר מפיתוח המנהיג הבודד לפיתוח מנהיגות מערכתית. ההבנה כי המנהיגות מבוזרת בארגון ולא נמצאת רק אצל בעלי הסמכות הביאה לפריצות דרך בתחום השמות דגש על מנהיגות רשתית, על מנהיגות ומורכבות ועל ניתוח מנהיגות ע”פ ההקשר. פיתוח המנהיגות צריך לבוא לידי ביטוי בהיבטים שונים בארגון- יעדים, תגמולים, תהליכי חניכה, תרבות ארגונית ועוד. אנו בדיאלוג נקנה לכם את הידע הנדרש, נתרגם את הידע למיומנויות ונלווה את הארגון בפיתוח מנהיגות מערכתית

בין לקוחותינו

שנתקדם לדיאלוג?

נשמח לקבוע לקפה ולהציע לך את מגוון השירותים הקיימים בחברה