מצוינות ארגונית

20 שנה של הובלת מצוינות , הכשרה של מעל 5000 מובילים ומנהלים ולא פחות מ 1500 יישומים והצלחות אצל לקוחות.

הטמעת מצוינות בזמן שיא של שנה אחת

צימצום זמני עצירת מכונה מ- 50 ל-7 דקות לכל סבב

שיפור של 25% בתפוקות בשנה אחת

בניהולו של מוטי קומפורטי

מהנדס תעשייה וניהול עסק בהקמה וניהול של מערכות תפעוליות במגוון של חברות ביניהן חברות START UP וחברות גדולות, חברות פרטיות וציבוריות HIGH-TECH ואחרות. מלווה ארגונים קטנים וגדולים ביישום הניהול הרזה ובביצוע אירועי קייזן. מוביל את תחום הניהול הרזה ושיפור שרשרת האספקה בחברת דיאלוג. כותב לאתר www.kom40.com . עורך כותב ומפרסם את ה Newsletter בתחום הניהול הרזה. מרצה על נושאים אלה.

שירותי המצוינות שלנו

הדרכות והכשרות

בעשרים שנה האחרונות אנו מלמדים את ארגונים כיצד ליישום Lean…

נשמע לי מעניין

הדרכות והכשרות

בעשרים שנה האחרונות אנו מלמדים את ארגונים כיצד ליישום Lean Management וכלים נוספים המאפשרים יישום של מצוינות ארגונית ותפעולית. דיאלוג הינה החברה היחידה בארץ שקיבלה הסמכה מגוף אמריקאי, בינלאומי להסמיך מדריכים ומטמיעי lean ומאז 1999 הדרכנו, לימדנו ותמכנו באלפים רבים של עובדים ומנהלים שהשתתפו בקורסים שלנו.

אבחון מוכנות ליישום מצוינות

החלטתם להתחיל ביישום Lean 6 Sigma או לבחון את האפשרות…

נשמע לי מעניין

אבחון מוכנות ליישום מצוינות

החלטתם להתחיל ביישום Lean 6 Sigma או לבחון את האפשרות להתחיל ביישום. מכאן עולות הרבה שאלות לפני שמתחילים. שאלות כמו:

  • היכן מתחילים בארגון, האם ליישם זאת לרוחב ולאורך כל הארגון?
  • איך מתחילים ובאיזה כלים ושיטות צריך לנקוט בשלבים הראשונים?
  • עד כמה אנו, ערוכים ומוכנים ליישום שיטה זו?
  • האם אנו יכולים לעשות זאת לבד ואם ובמה אנו צריכים עזרה?
  • כמה אנרגיה וקשב ניהולי זה ידרוש מאתנו?
  • ומה יצא לנו מזה?

הרבה שאלות אשר מבדק אחד קצר הבוחן את הארגון מהיבטי הניהול-הרזה ובסופו של דבר נותן לכם מענה על שאלות אלה ורבות אחרות.
לאחר אבחון שכזה תוכלו להכין תכנית עבודה המותאמת לכם.

ליווי בהטמעת המצוינות

ארגונים רבים המיישמים Lean מגלים אחרי תקופה ארוכה של יישום שהם

נשמע לי מעניין

ליווי בהטמעת המצוינות

ארגונים רבים המיישמים Lean מגלים אחרי תקופה ארוכה של יישום שהם עושים את כל מה שלימדו אותם, מיישמים את כל הכלים אך עדיין התוצאות הם לא כפי שציפו או לא כפי שראו בארגונים אחרים. מרגישים שהשיטה תתקיים רק אם ידחפו את העובדים והמנהלים, משהו חסר….
בד”כ מזהים בארגונים אלה שחסר החלק של “המתמיד” בצמד המילים “שיפור מתמיד”. לא נוצרה תרבות יישום שהגיע עד לרמת העובדים. כשתרבות שכזו נוצרת ההנהלה נדרשת להשקיע הרבה פחות אנרגיה בדחיפת השיטה ומצד שני מקבלת תוצאות הרבה יותר גבוהות.
דיאלוג מיישמת מתודולוגיה ייחודית הכוללת ליווי ואימון לגורמים מוגדרים בארגון. אימון זה גוזל זמן קצר מאוד אך נותן תוצאות מדהימות אשר בסופו של דבר מובילות ליישום אמתי של שיפור מתמיד

סיורי בארגונים בארץ ובעולם

ארגונים בישראל, ביפן ובאירופה המיישמים Lean שנים רבות וב…

נשמע לי מעניין

סיורי בארגונים בארץ ובעולם

ארגונים בישראל, ביפן ובאירופה המיישמים Lean שנים רבות ובהצלחה מרובה, פותחים את שעריהם בפני מי שרוצים ללמוד איך עושים זאת. מי שרוצים להתרשם את עוצמת ההשפעה של יישום Lean על הארגון ולהבין ולראות להיכן אפשר להגיע ביישום מתמיד.
דיאלוג מארגנת סיורי למידה שכאלה, הסיורים כוללים הרצאות ממומחים ליישום. אנו גם מתאמים את המלונות, המסעדות, האוטובוסים, המתורגמנים וההווי במדינות אליהן נגיע. בסיורים אלה נוצרת חווית למידה, קשרים עם ארגונים אחרים מהארץ ומהעולם המיישמים בעצמם והחלפת דעות ותובנות. ובעיקר ההבנה “שגם אנו יכולים” “ויש לנו לאן לשאוף”.

Excellence assessment

ארגונים המיישמים תהליכים מצוינות מכירים בצורך למדוד ולהגדיר יעדים …

נשמע לי מעניין

Excellence assessment

ארגונים המיישמים תהליכים מצוינות מכירים בצורך למדוד ולהגדיר יעדים עתידיים. ולכן ארגונים אלה רוצים לקבל חוות דעת חיצונית אובייקטיבית לגבי מצבם במסע ליישום הניהול-הרזה ותהליכי המצוינות. בעזרת שאלון שפיתחנו אנו מבצעים Excellence assessment ומשקפים לכם תמונה לגבי מצבכם ואף ניתן לכם השוואה (בנצ’מארק) לארגונים אחרים (במובן ללא חשיפת הארגונים) היכן שניתן.

אירועי Kaizen

אירוע קייזן הינו אחד הכלים האהובים ביותר על מנהלים בארץ וגם בעולם…

נשמע לי מעניין

אירועי Kaizen

אירוע קייזן הינו אחד הכלים האהובים ביותר על מנהלים בארץ וגם בעולם. זהו כלי הנותן תוצאות מדהימות בטווח קצר ובאחוזי הצלחה גבוהים. מומחי דיאלוג הנחו מאות רבות של אירועים קייזן מסוגים שונים: אירועי קיצור Set-up, אירועי הורדת פחתים, אירועים לקיצור תהליכי מטה ועוד סוגים רבים. הנחיית אירוע קייזן דורשת הבנה והכרה מעמיקה של המתודולוגיה, ניסיון ויכולת התמודדות עם מצבים שונים הצצים באירועים שכאלה. יחד עם הצלחת אירועי הקייזן להשיג את היעדים שהוגדרו להם, יש סכנה שלאחר האירוע היישום של ההצלחה יהיה מוגבל. בדיאלוג אנו משתמשים בשיטה מוכחת המובילה להצלחה ביישום של תוצאות האירוע ואף להשפעה חיובית על מקומות נוספים בארגון. במידה ותרצו להזמין הנחיית אירוע קייזן נעמיד לרשותכם מומחה שיתמוך, ינחה וילווה אתכם בתהליך

חדשנות במצוינות

Lean Six Sigma, Agile ועוד שיטות רבות הקיימות בעולם מאפ…

נשמע לי מעניין

חדשנות במצוינות

Lean Six Sigma, Agile ועוד שיטות רבות הקיימות בעולם מאפשרות לארגונים להשתפר ולהתייעל כל הזמן. אנו חברים בפורומים בינלאומיים וכל הזמן מתעדכנים הן בשיטות הקיימות והן בדרכים הטובות ביותר ליישומן. אך את כל הידע הזה אנו לא משארים אצלנו אנו כל הזמן מעדכנים את לקוחותינו ואת מי שבוחר להיות בקשר אתנו. בימי עיון פתוחים לקהל, בדיוור הנשלח אליכם, בהרצאות, בהדרכות ובמגוון שיטות נוספות

פתרונות משולבים

דיאלוג משלבת בתוכה מגוון רחב של דיסציפלינות. לא קיימת בישראל ח…

נשמע לי מעניין

פתרונות משולבים

דיאלוג משלבת בתוכה מגוון רחב של דיסציפלינות. לא קיימת בישראל חברה המאפשרת ללקוחותיה להינות מידע, ניסיון ויכולות רחב כל כך. בצוות שלנו ישנם סטטיסטיקאים, פסיכולוגים, סוציולוגים, מהנדסים ועוד מקצועות יחודיים הנדרשים לארגונים שונים אשר נמצאים במצבים שונים. בתהליך אבחוני מהיר אנו יודעים לזהות את כאבי הבטן של הארגון ואת בעלי המקצוע השונים שמומלץ לצרף לתהליך יישום המצוינות על מנת לאפשר את הצלחתו.

Lean Coaching

ארגונים רבים המיישמים Lean מגלים אחרי תקופה ארוכה של יישום שהם

נשמע לי מעניין

Lean Coaching

בין אם אתם בתחילת המסע למצוינות או כבר עמוק בתוך התהליך אנו מעניקים ליווי , אימון והנחיה אישית למנהלים ומובילים בכל הדרגות לפי עקרונות המצוינות וה- Coaching. אנו נלווה אתכם בדרך לביצוע יישום והנחיה נכונה של שיטות ה Lean כמו גם הנחיה של שיטות לשיפור ביצועים מתמיד. נעשה שימוש בכלים כגון Toyota Kata, Gemba Walk, לוחות ביצועים ועוד

בין לקוחותינו

שנתקדם לדיאלוג?

נשמח לקבוע לקפה ולהציע לך את מגוון השירותים הקיימים בחברה